Sprevádzam vás pri tvorení si života, ktorý je v súlade s vašou dušou.

Čo robím?

Koučujem ľudí, ktorí hľadajú svoje poslanie, zmysel a harmóniu v živote

Klientom pomáham meniť svoj život aj pomocou uzdravujúcej techniky ThetaHealing®

Tvorím a vediem workshopy zamerané na kvalitu života, kreativitu, energiu a sebapoznanie

lydia-ladanova-nanovo.jpg

Vediem firemné programy celostného rozvoja, tvorivosti a duševného zdravia

Realizujem transformačné programy pre ženy 40+, ktoré chcú zvýšiť kvalitu svojho života

Dodávam podporu ľuďom pri kreatívnych projektoch

2021

Napísala som a vydala svoju prvú knihu – román Nanovo, ktorá zabáva i lieči a pomáha mnohým ženám na ceste transformácie. Ženám som sa venovala aj v rámci workshopov o využívaní životnej energie či hľadaní svojho poslania.

2020

Spojila som sa s inšpiratívnymi dámami v OZ Beelong Community. Spoločne sme začali tvoriť rôzne aktivity, ktoré umožňujú ženám vnímať krízu stredného veku ako príležitosť vzlietnuť.

2019

Pocítila som potrebu zásadnej životnej zmeny. Uzavrela som takmer všetky úspešné projekty, aby vznikol priestor pre nové. Dopriala som si obdobie ticha.

2018

Vytvorila som a realizovala rozvojový program Happiness Manager pre ľudí, ktorí majú potenciál a nadšenie vytvárať vo firmách zdravú a šťastnú firemnú kultúru.

2017

V spolupráci s Divadlom Aréna v Bratislave sme začali pripravovať zážitkové letné workshopy pre deti v rámci Detskej Univerzity Komenského.

2016

Od šťastia v práci som sa posunula ďalej a vytvorila som celostný program Univerzita osobného rozvoja, ktorý sa zameriava na využívanie energetického potenciálu.

2014

Prednášala som na konferencii AmCham o WorkLife Balance a prvýkrát som si uvedomila, že ľudia chcú viac počuť o téme rovnováhy v osobnom a pracovnom živote.

2012

Na Univerzite Komenského v Bratislave som začala vyučovať predmet, aký by mňa samú bavilo študovať - Šťastie v práci a harmónia v živote. Prednášanie pre študentov som si užívala 8 rokov.

2011

Zahájila som nultý ročník úspešnej Konferencie Happy Company, ktorá ďalších 7 rokov prinášala nové témy a myšlienky z oblasti duševného zdravia a šťastia v práci i živote.

2008

Založila som spoločnosť Happy Company, ktorej zámerom bolo rozvíjať ľudskú, zdravú a tvorivú firemnú kultúru na Slovensku. Iniciovala som tému šťastia v práci.

Koučovanie a workshopy

  • Koučing – The Art and Science of Coaching, Trainers´ training, Advance of the Spirit – Deep Coaching (Erickson Coaching International, CA)
  • Neurolingvistické programovanie (Institut pro NLP, ČR), Polarity shadow work (KOMUNIKÁCIA s.r.o.)

Liečenie a sprevádzanie

  • Theta Healing – Basic DNA, Advanced DNA, DNA 2, DNA 3, Dig Deeper, SoulMate, You and Creator, Intuitívna anatómia, Choroby a poruchy (ThetaHealing Institute of Knowledge, US)
  • Dula – sprevádzanie tehotenstvom, pôrodom, šestonedelím (České duly, ČR)

Moje talenty podľa Gallup Strenghts Finder:

  • Empatia
  • Kreativita
  • Vizionárstvo
  • Pozitivita
  • Jedinečnosť

Vo voľnom čase sa venujem kresleniu a maľbe, argentínskemu tangu, orientálnemu tancu, dramatickým kurzom a tvorivému písaniu.

Lýdia v médiách

Relácia Peniaze

Relácia Peniaze

Sú bohatí ľudia aj šťastnejší? Spraví nás viac majetku spokojnejšími? Na tieto otázky odpovedám v relácii Heleny Tomkovej s názvom Peniaze.

... čítať ďalej →
Slovenka

Slovenka

Ako vznikala moja kniha Nanovo a prečo som sa ju rozhodla napísať? Aj o tom hovorím v rozhovore s Danielou Vidovou pre časopis Slovenka.

... čítať ďalej →
Activebeauty.sk

Activebeauty.sk

Dokážete nájsť balans medzi prácou a súkromným životom? Viac o harmónii v živote si prečítate v rozhovore, ktorý so mnou pripravila Gabriela Teplická pre Active Beauty.

... čítať ďalej →Napíšte mi

Ak chcete s väčšou ľahkosťou prejsť životnou zmenou alebo sa chcete niečo opýtať, napíšte mi.

© Copyright 2024 Lydia Ladanová - Všetky práva vyhradené | Powered by Mastery.sk