„Stačí, ak si zapamätáš jednu vec: venuj pozornosť svojmu srdcu. Srdce je v tvojom strede a ak žiješ v ňom, dáva ti to v živote rovnováhu. Ak nie je srdce v rovnováhe, všetko je v disharmónii. Srdce živí radosť. Tak sa proste podľa toho zariaď. Maj v živote to, čo ti ju bude dávať.“

O knihe

Kniha Nanovo je inšpirovaná skutočnými príbehmi žien. Jej hlavná hrdinka, štyridsiatnička Laura, stratila zmysel života a učí sa žiť nanovo. Aj preto sa v nej môže nájsť ktokoľvek, kto sa ocitol na križovatke. Verím, že pri jej čítaní cez Laurine myšlienky a pocity hlbšie precítite samých seba a že sa na seba budete môcť pozrieť novými očami. Je určená nielen ženám, ale aj mužom, ktorí chcú porozumieť ženskej duši. Chcela som, aby vás kniha inšpirovala a liečila, aj preto som do príbehu vložila esenciu rôznych liečivých prístupov. Čítanie Laurinho príbehu vám možno vyplaví pocity aj z vášho vnútra. Možno uvidíte, čo nefunguje vo vašom živote a budete mať chuť skúsiť to inak.

Budem rada, ak sa kniha Nanovo stane aj vašou spoločníčkou na ceste zmysluplným a pravdivým životom.

Ak máte zábrany kresliť do knihy alebo by ste ju chceli posunúť niekomu ďalej, pripravila som aj špeciálnu maľovanku s liečivými obrázkami. K obrázkom sú pripojené myšlienky a otázky, nad ktorými sa môžete počas vyfarbovania zamýšľať.

Otvorená kniha NanovoPovedali o knihe

Podmanivý príbeh o ceste za slobodou cez spaľujúcu túžbu, ktorej naplnenie privádza hrdinku k zodpovedaniu si otázok, pred ktorými už ďalej nemôže utekať. Pri tom, ako jej fandíte, aby svoju silu, integritu a autentickosť obhájila pred sebou i pred svetom, sa pýtate sami seba, ako to vlastne máte. Táto kniha sa dotýka zákutí vašej duše. Je v nej veľa múdrosti a esencie nažitého poznania.

Kniha Nanovo patrí k tým, od ktorých sa ťažko odtrhnete. Ak aj musíte, neviete sa dočkať, kedy si k nej znova sadnete. Jej dej je napínavý. Neviete, čo vás prekvapí o pár strán ďalej a určite sa v nej nájde nejedna žena. Pri jej čítaní máte pocit, že kniha je tak trochu aj o vás. Že by bola návodom na to, ako nemyslieť stále len na iných? Že aj my ženy túžime byť milované?

Kniha Nanovo má dušu. Ponúka silný príbeh, ktorý je pútavý ako magnet. Verím, že pomôže mnohým ženám, ktoré nežijú v súlade so sebou. Nedá sa len tak pustiť z rúk. Vzácne je, že Lýdia v knihe využila poznatky z thetahealingu, či hlbinnej imaginácie a tým dáva mnohým čitateľkám návod, ako sa priblížiť k sebe a svojej podstate.

fotografie

Chcem si objednať knihu

Chcem knihu pre seba

Chcem knihu pre seba
  • 1 kniha s osobným venovaním
  • 1 maľovanka s liečivými obrázkami
od 20€ Vybrať

Chcem knihu pre seba + ako darček

Chcem knihu pre seba + ako darček
  • 1 + 1 kniha s osobným venovaním pre vás i pre kamarátku
  • 1 + 1 maľovanka s liečivými obrázkami
od 35€ Vybrať

Chcem balíček Nanovo

Chcem balíček Nanovo
Kniha s osobnou konzultáciou
  • 1 kniha s osobným venovaním
  • 1 individuálne sedenie Life koučing alebo ThetaHealing (online alebo naživo)
  • 1 maľovanka s liečivými obrázkami
(viac o individuálnom sedení)

od 74€ Vybrať

© Copyright 2024 Lydia Ladanová - Všetky práva vyhradené | Powered by Mastery.sk